Mecz Manchester United kontra Everton, wynik końcowy 2-0

Mecz między Manchester United oraz Everton zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Old Trafford dnia 2024-03-09 12:30

W ostatnim starciu ligowym na boisku Old Trafford ekipa Manchesteru United podejmowała zespoł Evertonu w ramach 28. kolejki Premier League. Mecz odbył się w dniu 9 marca 2024 roku o godzinie 12:30. Manchester United zdominował rywala, zwyciężając 2-0. Czytaj dalej, by poznać szczegóły tego starcia.

Mecz pomiędzy Manchester City vs Manchester United zakończony wynikiem 3-1

Manchester City - Manchester United, wynik spotkania - 3-1

Wczorajsze starcie na Etihad Stadium pomiędzy Manchesterem City a Manchesterem United dostarczyło kibicom pełnego emocji widowiska. Mimo trudnego początku, drużyna gospodarzy zdołała odwrócić losy meczu i ostatecznie zwyciężyć 3-1 nad rywalami z Old Trafford. Spotkanie to z pewnością pozostanie w pamięci fanów obu ekip na długo, a jego wynik niewątpliwie wpłynie na układ tabeli Premier League.

Manchester United vs Fulham, wynik 1-2

Spotkanie pomiędzy Manchester United i Fulham zakończone wynikiem 1-2 dnia 2024-02-24 15:00 na obiekcie Old Trafford

W sobotę, 24 lutego 2024 roku, na stadionie Old Trafford odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Fulham. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście zdołali wyjść zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2:1. Spotkanie to było jednym z emocjonujących starć w ramach 26. kolejki angielskiej Premier League.

Luton kontra Manchester United 1-2

Mecz Luton kontra Manchester United zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Kenilworth Road

Wczorajszy wieczór przyniósł nam emocjonujący pojedynek w ramach 25. kolejki Premier League, gdzie na boisku Kenilworth Road spotkały się drużyny Luton i Manchester United. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Aston Villa - Manchester United, wynik 1-2

Aston Villa vs Manchester United, wynik spotkania 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villą a Manchesterem United dostarczył kibicom wiele emocji na Villa Park. Spotkanie, które odbyło się w ramach 24. kolejki Premier League, zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. Już w pierwszej połowie Manchester United objął prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Mimo starań gospodarzy, którzy zdobyli bramkę kontaktową, to drużyna z Manchesteru odebrała trzy punkty i wyjechała z boiska z pełnymi rękami. Mecz miał miejsce 11 lutego 2024 roku o godzinie 16:30.

Manchester United - West Ham 3-0

Mecz Manchester United kontra West Ham zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Old Trafford

W sobotę, 4 lutego 2024 roku na Old Trafford odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Manchester United i West Ham w ramach 23. kolejki Premier League. Po emocjonującym starciu, drużyna Manchesteru United odniosła zwycięstwo wynikiem 3-0, zapewniając sobie trzy cenne punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Wolves kontra Manchester United, wynik końcowy 3-4

Spotkanie Wolves vs Manchester United, wynik końcowy 3-4

W najciekawszym spotkaniu 22. kolejki Premier League, drużyna Wolves podejmowała na własnym stadionie Manchester United. Mecz rozegrany tydzień temu, 1 lutego o godzinie 20:15, zakończył się zwycięstwem United 4-3 po emocjonującej rywalizacji.

Mecz Manchester United - Tottenham, wynik 2-2

Mecz Manchester United - Tottenham, wynik końcowy 2-2

W minioną sobotę na Old Trafford odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Tottenham. Po zaciętej rywalizacji ostateczny wynik spotkania to 2-2, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Mecz ten odbył się w ramach 21. kolejki Premier League, a widowisko na boisku było godne uwagi.

Mecz pomiędzy Manchester United kontra Aston Villa, wynik końcowy 3-2

Mecz Manchester United kontra Aston Villa zakończony wynikiem 3-2 dnia 2023-12-26 20:00 na obiekcie Old Trafford

Wczorajszy wieczór na Old Trafford przyniósł wielkie emocje dla kibiców piłki nożnej. Mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Aston Villa zakończył się zaskakującym wynikiem 3-2, mimo że na przerwę goście prowadzili 2-0. Spotkanie, które odbyło się 26 grudnia o godzinie 20:00, było częścią 19. kolejki Premier League. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a widowisko na boisku dostarczyło wiele emocji.

Nottingham Forest kontra Manchester United, wynik końcowy 2-1

Na obiekcie The City Ground dnia 2023-12-30 17:30 odbyło się spotkanie między Nottingham Forest oraz Manchester United zakończone wynikiem 2-1

W sobotnie popołudnie na stadionie The City Ground odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Nottingham Forest i Manchester United. Spotkanie, które odbyło się w ramach 20. kolejki Premier League, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mecz był pełen napięcia i emocji, a kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć zaciętą rywalizację.