Spotkanie Wolves vs Manchester United, wynik końcowy 3-4

W najciekawszym spotkaniu 22. kolejki Premier League, drużyna Wolves podejmowała na własnym stadionie Manchester United. Mecz rozegrany tydzień temu, 1 lutego o godzinie 20:15, zakończył się zwycięstwem United 4-3 po emocjonującej rywalizacji.

Mecz pomiędzy drużynami: Wolves vs Manchester United

Wczorajszy wieczór na stadionie Molineux Stadium był pełen emocji, kiedy drużyna Wolves podejmowała gości z Manchester United w ramach 22. kolejki Premier League. Sędzia główny Jarred Gillett, pochodzący z Australii, nadzorował przebieg spotkania.

Sprawozdanie z meczu

Drużyna Manchester United okazała się triumfatorem w niesamowitym starciu z Wolves, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Pierwsza połowa meczu była zdecydowanie pod znakiem gości, którzy objęli prowadzenie już w 5. minucie za sprawą strzału Marcus'a Rashforda, który wykorzystał asystę od Rasmusa Højlunda. Højlund sam dobił się do siatki w 22. minucie, podnosząc prowadzenie Manchesteru na 2-0. Po przerwie emocje sięgnęły zenitu, kiedy Pablo Sarabia zdobył bramkę dla gospodarzy, zmniejszając stratę. Jednak szybko odpowiedział Scott McTominay, ponownie powiększając przewagę Manchesteru. Mecz nabierał tempa, a w 85. minucie Max Kilman zmniejszył różnicę na tablicy wyników, dając nadzieję kibicom Wolves. Chwilę później Pedro Neto doprowadził do wyrównania, a całe stadion oszalał z radości. Wszystko wskazywało na remis, ale w doliczonym czasie gry Kelian Mainoo zdobył bramkę na korzyść Manchesteru, ustalając wynik na 4-3 dla gości. Emocje sięgnęły zenitu, a kibice byli wstrząśnięci końcowym wynikiem meczu. Spotkanie nie obyło się bez kartek, gdyż sędzia pokazywał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Craig Dawson i Matheus Cunha z Wolves zostali ukarani żółtymi kartkami, podobnie jak Alejandro Garnacho, Casemiro, Lisandro Martínez, André Onana i Luke Shaw z Manchesteru. Wynik 4-3 na korzyść Manchester United sprawia, że drużyna ta w dalszym ciągu pozostaje w walce o ligowe trofeum. Z kolei Wolves będą musieli podjąć walkę w kolejnych meczach, starając się odrobić straty i zdobyć kolejne punkty. Następne mecze dla Wolves to starcia z Brentford, Tottenhamem oraz Sheffield United, natomiast Manchester United zmierzy się z Aston Villą, Luton oraz Fulham.

Wolves kontra Manchester United, wynik końcowy 3-4